Co se odehraje v seriálu Ohnivý kuře na podzim 2017?

Co se odehraje v seriálu Ohnivý kuře na podzim 2017?

Oblíbený seriál z gastronomického prostředí pokračuje podzimní řadou. Seznamte se v ní s novými postavy, objeví se ale i dramatické příběhy!

Hrubešová přihlásila Verunu do televizní soutěže jako svou dceru, ale účastnit se natáčení musí celá rodina, což celou věc zkomplikuje. Kláru bude nadále obtěžovat tajemný stalker, dozvíte se, kam až je schopný zajít, a překvapí vás nejen kdo to je, ale i osoba, která Kláře pomůže v nouzi nejvyšší. Burák začne chodit s Karolínou, ale jejich štěstí nebude mít dlouhé trvání, pořád přemýšlí o Veruně.

Na Jardu s Malvínou a Mankou se usměje štěstí, ze dne na den se stanou multimilionáři, jenže s penězi nepřichází jen radost. Mezitím si Kohout vybuduje výnosný byznys s Alešovým reprodukčním materiálem, což mezi nimi způsobí rozbroje, znovu spřátelit je může snad jen utajený Kohoutův syn.

Leoš se Soňou se opravdu milují, ale spolubydlení se Soninou matkou lásce zrovna neprospívá. O Robim se konečně dozvíte, jak přišel ke svým penězům, v čem spočívá jeho talent a zdali se policejnímu kapitánovi Rorejsovi podaří dostat ho do kriminálu.

Těšit se můžete na všechny známé postavy i mnoho těch, které se v seriálu teprve představí. Ti všichni budou žít své příběhy, které nebudou postrádat humor, ale i napětí. Těšit se můžete také na nové postavy: bývalého ředitele domova důchodců a spisovatele Arnošta Krudence (Otakar Brousek), Mariku – sestru kuchařky z Grandu Jarky (Denisa Pfauserová), pořádně mazanou Alenu Kociánovou, která to náramně umí s kuchařem Kohoutem (Martina Preissová), a společně rozjedou velmi plodný obchod. Objeví se Kohoutův ztracený syn Broněk (Jindřich Žampa) s bývalou partnerkou (Kamila Špráchalová).

Zdroj a foto www.iprima.cz