9. díl Cesty Boží jsou nevyzpytatelné - Seriál Ohnivý kuře

9. díl Cesty Boží jsou nevyzpytatelné - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 28.3.2016

Manka se vrací z dovolené na lodi, kde se zamilovala. Jardovi s Malvínou ale žádné podrobnosti neřekne. Mašlíková si všimne, že Olík i přes brýle špatně vidí. Jméno Olíkova doktora ji zarazí. Renáta dál škodí Kláře i cukrárně. Za Burákem přijíždí jeho bratranec kněz Šimon. K úlevě kluků mu nejde o hospodu.

Manka se vrací z dovolené na lodi a cestou se seznamuje s knězem Šimonem. Malvína s Jardou si myslí, že je to její „vyvolený“. Od Manky se ale novém příteli nic moc nedozví a Jardovi je divné, že ani Manka o něm nic neví. Olík dělá pro Mašlíkovou další model bitvy. Mašlíková ho při práci pozoruje a má pocit, že Olík i přes brýle špatně vidí. Řekně to Mance, ale ta jen podotkne, že o tom ví, a že Olík chodí k odborníkovi – MUDr. Zvonkovi. Mašlíkovou jméno očividně zarazí.

Renáta se rozhodne, že bude Kláře škodit. Fiktivně objedná větší množství zákusků na neexistující adresu. Má radost, že jí akce vyšla. Když se pak do cukrárny ještě ohlásí neplánovaná kontrola, Kláře dojde, že je za tím Renáta. Burák se sblížil s Klárou a pomáhá jí v cukrárně. Mike si musí vymyslet výmluvu, proč není v hotelu. Buráka, ale v hotelu hledá i jeho bratranec – kněz Šimon. Mike si myslí, že si přišel nárokovat hospodu, kterou Burák zdědil po strýci.

Šimon přiznává, že právě přišel o svou farnost. O hospodu nemá zájem, jen teď nemá chvíli kde bydlet. Zůstane tedy u kluků. Mikeovi volá jeho matka, ale ten to nezvedne. Šimon se dozvídá, že s matkou není v kontaku a vůbec to nechápe. Soňa si Šimona oblíbí a vypráví mu, jak to s Mikem myslí vážně. Šimon jí prozradí, že je Mike z bohaté rodiny. Mike ale pak Soně vysvětlí, že o žádný vztah nestojí a strašně jí tím ranní a hlavně naštve.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz