82. díl Prodaná nevěsta - Seriál Ohnivý kuře

82. díl Prodaná nevěsta - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 15.2.2017

Renata se vrací z dovolené s Bédou a předvádí se před všemi. Jarda chce hospodu zavřít, ale Rapid má plán, jak mu pomoci. Dohodí mu svou tchyni Vieru, bývalou hospodskou. Z tchyně Viery se vyklube přísná sekernice a všechny komanduje. Chlapi se dohodnou, že se Viery musí zbavit. Liu připravuje večírek pro své vietnamské kamarády a hrozně se opije. V opilosti kývne mladému Vietovi na to, že může chodit s Hany. Ráno zjistí, co provedl, a je v prekérní situaci - zkrátka a jednoduše, nemůže teď své slovo rušit: buď si Liu poštve komunitu, nebo Hany. Martin mu to pomůže vyřešit.

Renata se vrací z dovolené s Bédou a předvádí se v Grandu, jde za Leošem, aby urychlil jejich rozvod, protože jí Béda požádal o ruku. Renata se předvádí před svými kamarádkami a uspořádá večírek u ní doma, pozve i Leoše se Soňou, ale ty nedorazí. Jarda chce hospodu zavřít, odřekli mu brigádníci, ale Rapid má plán jak mu pomoci. Na nějakou dobu má totiž doma tchyni Vieru... (Slovenka a bývalá hospodská.) Vaří, čepuje... a hlavně se nudí.

Jarda je skeptický, ale co by to nezkusili. Liu připravuje večírek pro své vietnamské kamarády a prosí Buráka, aby ho hlídal, protože hrozí, že se hrozně opije. Burák s ním absolvuje párty, ale v půlce večera odchází. Renata se dozví od svých kamarádek, že u náměstí je možné koupit obchůdek a rozhodne se rychle jednat. Bédovi se situace vůbec nelíbí a tak Renatu přesvědčí, že chce kupovat hotýlek v Praze. Z tchýně Viery se vyklube přísná sekernice, která komanduje všechny u Slepičků a nutí Jardu dřít, včetně Jardových kamarádů. Chlapy se dohodnou, že se Viery musí zbavit, ale stále se jim to nedaří. Rapid dostane nápad a ten realizuje, Viera odchází. Jardovi však dojde, že takhle to už dál nejde a že musí najmout kuchaře.

Liu se ráno probouzí s hroznou kocovinou, má hroznej malér. Provedl včera z opilosti něco strašného... Ne, nikoho nezabil, i když skoro... Zkrátka v opilosti kývnul mladému Vietovi na to, že může chodit s Hany. Liu vysvětlí, že on si na zvyky a tradice nehraje, ale ostatní z komunity ano. Zkrátka a jednoduše, nemůže teď své slovo rušit: buď si Liu poštve komunitu, nebo Hany. Burák s Mikem a Macátkem vymýšlejí plán, jak zachránit Hany, vše vyslechne Martin a pomůže jim situaci vyřešit, i když ne k jejich velké radosti.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz