8. díl Den blbec - Seriál Ohnivý kuře

8. díl Den blbec - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 23.3.2016

Kláru čeká první rodinný oběd. Nechce, aby Renáta věděla, že jí Trébl půjčil peníze na školu pro Didi. Renáta Kláru nemůže snést a rozhodne se to řešit. Mike s Burákem se od Soni dozví, jak vznikl jejich dluh v hotelu a že je Junior napálil. Rozhodnou se to nenechat jen tak. Celá situace má ale nečekanou dohru.

Kláru čeká první rodinný oběd a nechce, aby Renáta věděla, že jí Trébl půjčil peníze na školu pro Didi. Na obědě je Renáta překvapená z přítomnosti Kláry a nelibost dává najevo. Po Leošovi chce, aby společné obědy u Trébla zrušil. Sama pak zajde za Klárou a vznikne mezi nimi velká hádka. Klára je ale rozhodnutá neustoupit, chce být s dědou v kontaktu.

Mike s Burákem bojují s Robertem a dochází k hádce. Robert si na ně stěžuje Juniorovi a ten jim dá pokutu a připomene jim, že si v hotelu musí odpracovat dluh za drahé víno. Jak to doopravdy s tím vínem bylo, se kluci dozvídají od Soni. Ta jim prozradí, že je Junior napálil a místo drahého vína jim podstrčil obyčejné levné víno a ty drahé lahve si ukryl. Kluci se rozhodnou, že si to drahé vino u Juniora najdou a vezmou si ho.

Večer pak v kanceláři ty lahve opravdu objeví. Junior sice přijde na to, že mu lahve zmizely, ale když chce kluky obvinit z krádeže, uvědomí si, že se nemůže přiznat. Celá pravda by vyšla najevo. Vyhodí proto Soňu, protože nikdo jiný to nemohl prozradit. Kluci Soně slíbí, že jí zaměstnají u sebe v hospodě.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz