77. díl Hra o jablka - Seriál Ohnivý kuře

77. díl Hra o jablka - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 30.1.2017

Mike hledá kupce na svůj domek, ale nemůže na Kláru jen tak zapomenout. Mašlíkovou čeká dražba domu kvůli nezaplacené pohledávce, ale nikomu nic neřekne. Leoš slibuje Soně, že Renátě o nich vše řekne.

Mike hledá kupce na svůj domek. A zájemce ho velmi překvapí a hned se mu zlepší nálada. Ale při prohlídce zahrady si uvědomí, s kým tam byl naposled a vymluví se, že musí zpět do práce. Burákovi se přizná, že nemůže na Kláru jen tak zapomenout. Mašlíková je unavená z hlídání své zásilky, kterou nikdo nechce a Manka má o ní starost. A má proč.

Mašlíková se dozvídá, že jí čeká dražba domu kvůli nezaplacené pohledávce, ale nikomu nic neřekne. Manka s Jardou a Malvínou se to dozví a jsou v šoku. Je jim jasné, že dům musí za každou cenu v dražbě získat. Renáta najde poukaz do welness hotelu a myslí si, že je pro ni a pro Leoše. Leoš slibuje Soně, že Renátě o nich vše řekne. Ale je z rozhovoru dost nervózní a Soňa mu nabízí, že ví jak ho uklidnit. Na pokoji je ale přistihne Renáta. Monice pak Renáta vypráví, že má Leoše v hrsti a že se Leoš teď bude snažit. Ale Leoš to cítí jinak a Renáta se dozvídá pravdu.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz