75. díl Bratrská láska - Seriál Ohnivý kuře

75. díl Bratrská láska - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 23.1.2017

Mikovi je jasné, že otec nic neví o podnikatelských praktikách Martina a že si s ním musí promluvit. Martin se tváří, že vše napraví. Macátko je nadšený z příprav na akci německých turistů, a i Veruna s Burákem se přípravami dobře baví. Renáta si užívá svůj společenský život, ale ani Leoš, ani Junior její nadšení nesdílejí.

Mike je rozladěný z Kláry, a dokonce odmítne Burákovi pomoct zařídit německý zájezd k nim do hospody. Nechce už spolupracovat s Klárou. Je vzteklý a chce zmizet hodně daleko. Buráka zachrání Veruna, která souhlasí, že Burákovi a Macátkovi pomůže. Klára odmítla, nechce se vidět s Mikem. Ke klukům do hospody přijede otec Mikea, kterého pustili z nemocnice, aby mu rozmluvil odjezd z Jánek a opuštění hospody. Mike se nehádá a ani se nezmiňuje o podnikatelských praktikách Martina. Mikeovi je jasné, že otec nic neví a že, si musí s Martinem promluvit, aby Martin vše ve svém podnikání napravil. Martin se tváří, že to vše udělá.

Macátko je nadšený z příprav na akci německých turistů, a i Veruna s Burákem se přípravami dobře baví. Když autobus dorazí, Macátko překvapeně zjišťuje, že se jedná o poněkud straší turisty, než čekali. Veruna se Šimonem se tedy přizpůsobí a hru hrají dál. Ale do hospody mezi tím dorazí autobus domluvených turistů. Hospoda je plná k prasknutí a všichni jsou nadmíru spokojeni. Renáta si užívá svůj společenský život, ale ani Leoš ani Junior její nadšení nesdílejí. Renáta se vzteká a Juniorovi nakáže, že jí bude dělat doprovod. Junior kupodivu souhlasí. Ale po návratu Renátě a Leošovi oznamuje, že se stěhuje pryč. A že je to právě kvůli Renátě. Jenže Renáta to tak nehodlá nechat. Junior přece musí poslouchat.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz