74. díl Smutná nevěsta - Seriál Ohnivý kuře

74. díl Smutná nevěsta - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 18.1.2017

Mike je přesvědčený, že se s Klárou k sobě vrátí. Ale Klářino svatební oznámení vše změní. Charitativní akce v hotelu nedopadla dobře. Junior se zlobí, že hotel prodělal. Ale Trébl Renátu chválí. Mašlíková se dozvídá, že její dodávka s živou vodou do obchodního řetězce nevyšla.

Mike je přesvědčený, že se s Klárou k sobě vrátí. Je si jistý, že ho Klára stále miluje. Neohrozí ho ani Daniel s novým autem. Protože on má eso v rukávu. Ukáže Kláře domek, který chce pro ně koupit. Klára je v šoku. Svěřuje se Veruně, v jaké se ocitla situaci. A co chce udělat. Když za ní Mike přijde do Cukrárny, usmívá se na něj. Ale Mike jí ukáže její svatební oznámení, které mu přinesla jeho matka. Vznikne hádka a Mike odejde. Charitativní akce v hotelu nedopadla dobře: Renáta si stěžuje, že Leoš nebyl k nalezení, Leoš se rozčiluje, že to celé byla jen hra a Junior se zlobí, že hotel prodělal. Ale Trébl Renátu chválí a dává jí na starosti všechny charitativní akce v hotelu. Renáta září štěstím. Leoš nenápadně flirtuje se Soňou. Ale Renáta nutí Leoše jet se starostovými na golf.

Leoš se před Renátou raději schová a Soňa Renátě neřekne, kde je. Renáta tedy odjíždí sama a Soňa má Leoše pro sebe. Mašlíková se dozvídá, že její dodávkou s živou vodu do obchodního řetězce nevyšla. Obchodník jí odmítl a posílá jí zásilku zpět. Mašlíková je zoufalá a pokouší se sehnat peníze. Marně. Zkusí to i na Bédu, který jí pohrozí právníkem své ženy. Ale viděl těhotnou Manku.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz