7. díl První bitva - Seriál Ohnivý kuře

7. díl První bitva - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 21.3.2016

Kluci dál slaví úspěch s bagetami, ale starosti jim přidělávají neustálé kontroly. Při jedné z kontrol přijde i Macátko. Kluci nemohou sehnat Lia a situaci před Macátkem zachrání Junior. Kluci jsou nuceni podepsat smlouvu a stánek provozovat pod Grandem. Trébl zjistí, že Klára si chce půjčit od lichváře. Nabídne jí pomoc výměnou za společné rodinné obědy. Olík má panickou hrůzu z Mašlíkové a dělá vše pro to, aby k ní nemusel.

Kluci stále mají úspěch s bagetami. Ale opět se objeví kontrola. Kluci rychle volají Liua a vše i tentokrát klapne. Renáta se nevzdává a vymyslí ještě jeden plán. U stánku se opět objevuje kontrola. Dostaví se i Macátko. Jenže kluci se tentokrát nemůžou dovolat Liuovi, protože toho schválně zdržuje Renáta. Dokonce využije situace a večerku zamkne a zlomí klíč. Macátko si libuje, že konečně kluky nachytal.

Když už to vypadá opravdu beznadějně, objeví se Junior a tvrdí, že došlo k nedorozumění a že kluci provozují stánek pro Grand. Pokud chybí nějaké papíry je ochoten zaplatit pokutu a dát vše dopočádku. Donutí pak kluky, aby podepsali smlouvu, že budou dělat bagety pro Grand. Tentokrát kluci prohráli Olík má panickou hrůzu z Mašlíkové a dělá vše pro to, aby k ní nemusel. Ale Mašlíková trvá na svém. Musí opravit rozbitou bitvu. Olík zjistí, že je bitva vlastně špatně postavená a udělá to po svém. Mašlíková se strašně rozlobí. Ale kupec ocení, že i detaily jsou naprosto reálné a má zájem i o další makety.

Mašlíková navrhne Olíkovi, aby postavil další bitvu. Trébl se snaží sblížit Leoše a Kláru. Ale Klára je odmítavá. Leoš to vzdá. Trébl se dozví, že si Klára chce půjčit peníze od lichváře. Navrhuje jí, že školu Didi zaplatí, když jednou týdně přijde Klára i s Didi do Grandu na rodinný oběd. Klára kvůli Didi souhlasí.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz