69. díl Ohnivé dorty - Seriál Ohnivý kuře

69. díl Ohnivé dorty - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 12.12.2016

Burák s Verunou se dozví, že finálové soutěžení je předem plánované, a oni nejsou vítězové. Mike zjistí, že u Kláry bydlí Daniel. A to nenese nejlépe. Soňa si přeje, aby se Renáta už nikdy nevrátila. Ale marně. Renáta se objevuje a chová se, jako by se nic nestalo.

Burák s Verunou se dozví, že finálové soutěžení je předem plánované a oni nejsou vítězové. Domluví se na strategii a oznámí jí Denise. Místo odporu si ale Burák od Denisy vyslechne její osobní problémy. A pak se mu Denisa zcela otevřeně nabídne. Mike se od Buráka dozví, že u Kláry bydlí Daniel. Myslí si, že to nic neznamená, ale na přímou otázku dostane od Kláry přímou odpověď. A Mike to nenese nejlépe. A nepomůže mu ani jeho matka, která nechápe, co se děje.

Mike chce připravit slavnostní oběd pro otce a zmizet z Jánek. Před otcem se Mike tváří, že se nic neděje a že je v pohodě, ale na konci oběda už to nevydrží a všem oznamuje svoje plány. Vznikne z toho velká hádka mezi Mikem a jeho otcem, která má dramatickou dohru. Změní Mikeovy plány. Soňa si přeje, aby se Renáta už nikdy nevrátila. Ale marně. Renáta se objevuje a chová se jako by se nic nestalo. Dokonce se omlouvá Juniorovi, ale tvrdí, že celou dobu byla sama a jen přemýšlela.

Junior je matčinou suverenitou vyveden z míry. Renáta nastoupí i na Leoše a dává mu za vinu, že se nervově zhroutila. Leoš jen zírá a nemá slov. Na rodinném obědě se nestačí divit Trébl. Renáta dává najevo, jak je vše v pohodě a přidává se k ní Daniel, Klára je zaražená, Leošovi je trapně, Junior se snaží vlichotit Tréblovi a Soňa se trápí. Leoš se rozhodne, že Renátě odpustí.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz