66. díl Mikův blbej den - Seriál Ohnivý kuře

66. díl Mikův blbej den - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 30.11.2016

Za Mikem přijede šéf pořadatelské agentury a oznamuje Mikovi, že neúspěch zaplatí. Špatnou zprávu se dozví i od Kláry. Jarda se dozví, do koho se Aleš zamiloval. Renáta zmizí a Leoš řekne Soně proč. Týká se to jich obou.

Mike má před sebou nepříjemný rozhovor se šéfem pořadatelské agentury a rozebírá to s Burákem a Macátkem. Burák se snaží být pozitivní. Aspoň mají kšeft v hospodě – ruskou svatbu. Rozlučka ruských svatebčanů je ve velkém a Mike nemá čas ani na Kláru. Ta je z toho rozladěná. Do velkého svatebního veselí za Mikem přijede šéf pořadatelské agentury a oznamuje Mikeovi, že neúspěch zaplatí. Mike je zoufalý a chce radu od Hany. Opět nemá čas na Kláru. Z velkého problému mu nakonec pomůže otec nevěsty. Nadšený Mike konečně dorazí ke Kláře. Ale ta pro něj nemá dobrou zprávu. U Slepiček se objeví Aleš, že má nápad na podnikání.

Jarda si stále myslí, že Alešovi jde o Manku. Chce si proto s Alešem promluvit. Ale rozhovor dopadne úplně jinak, než si myslel. Úplně v šoku se Jarda vrací domů a všem říká, co se právě od Aleše dozvěděl. Aleš se neobjevil a Manka s Malvínou o něj mají strach. Junior vysvětluje Tréblovi, že chce Roberta vyhodit, protože byl spolčený s Annou a Tomem. Tréblovi není vzpomínka na Annu úplně milá, ale ani lhostejná. Renáta v nemocnici zjistí, že Robert zmizel. Ptá se Leoše, proč nezařídil, aby Robert zůstal. Ptá se i Soni, kam Robert zmizel, ale Soňa se s ní odmítá bavit.

Leoš Renátě řekne, že ví o její nevěře s Robertem. Renáta zmizí. Od Moniky se Leoš dozví, že Renáta odjela do Prahy za Robertem. A pravdu řekne pak Soně – na Roberta čeká marně.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz