65. díl Pády a pády - Seriál Ohnivý kuře

65. díl Pády a pády - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 28.11.2016

Mike si užívá večer s Klárou a je v pohodě. Ale ukáže se, že je zase problém s jeho projektem. Je rozhodnutý jít do rizika. Veruna s Burákem připravují dětský den jako promo akci cukrářské soutěže. Soňa chce dát výpověď a barvitě Leošovi vylíčí proč.

Mike si užívá večer s Klárou a je v pohodě. Ale ukáže se, že je zase problém s jeho projektem, je rozhodnutý jít do rizika. Ještě se chce stavit za Klárou kde je ale Daniel. Didi očividně dává Danielovi přednost. Klára zakročí a nedovolí Didi s Danielem odejít. Vznikne z toho mezi Klárou a Didi konflikt, který se rozšíří i na Mikea. Ten odjíždí z dusné atmosféry. Klára s Didi si to vyříkají a atmosféra mezi nimi se vyčistí.

Veruna s Burákem připravují dětský den jako promo akci cukrářské soutěže. Ale Denise se to nelíbí a chce to točit v prestižní škole. S nápadem přijde i Šimon a Veruně se moc jeho nápad líbí. Připravují společně s Burákem v hospodě dětský den a krásně jim to funguje. Šimon si souhry všimne a komentuje to. Burák se mu vysměje. Renáta se nemůže vzpamatovat z toho, že jí Junior zradil a propukne mezi nimi velká hádka. Junior Robertovi na rovinu řekne, že ho v hotelu už nechce a navrhuje mu výpověď. Robert Renatě nic o rozhovoru s Juniorem neřekne. Ta se až od novináře dozví, že Robert v hotelu končí. Renáta se snaží Roberta přesvědčit, aby v hotelu zůstal.

Robert během rozhovoru nešťastnou náhodou spadne ze schodů. Trébl slíbí, že výpověď Roberta budou řešit, až bude v pořádku. Soňa nechápe o čem Trébl mluví, Leoš je zaražený, jen Junior je vlastně spokojený. Robert Soně slibuje, že s ní samozřejmě počítá a že odejdou spolu. Renáta zase tlačí na Leoše, aby Roberta nenechal odejít. Navštíví Roberta v nemocnici, ale potká se tam se Soňou, která je nachytá v nelichotivé situaci. Dojde mezi nimi k potyčce. Rozzuřená Soňa dává Leošovi výpověď a barvitě vylíčí proč. Leoš tomu nechce uvěřit.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz