62. díl Malá vítězství - Seriál Ohnivý kuře

62. díl Malá vítězství - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 16.11.2016

V hospodě panuje mezi kluky chlad. Macátko si změny v jejich chování všimne. Veruna si jako dalšího protihráče vylosuje osobní soupeřku Dášu. Burák ji v soutěži povzbudí. Klára připraví pro Mika romantický večer. Jenže vše dopadne úplně jinak. Anna hraje dál svou hru a z Trébla se stane hrdina, který Anně zachrání investici.

Mike bydlí u Kláry a všichni si to užívají. V hospodě ale panuje mezi kluky chlad. Macátko si změny v jejich chování všimne. Veruna si jako dalšího protihráče vylosuje osobní soupeřku Dášu. S Burákem jsou spokojeni, protože jí chtějí vyřadit ze soutěže a konečně skončit. Burák se domluví se s Denisou, že budou soutěžit jen holky, protože chce dát Veruně šanci si vychutnat Dášu. Dáša ale Verunu rozhodí narážkami na její postavu a Burák se zachová jako správný parťák. A dokonce jí pozve na večeři. Jenže Veruna to přepískne s oblečením a nedostává se jí dechu. Málem to dopadne špatně.

Daniel chce přijít večer za Didi. Klára mu oznamuje, že u ní bydlí Mike a že mu to musí říct. Mike je s tím v pohodě. Společný večer ale má nádech rivality. Klára vše uklidňuje. Podpoří i plán, že Didi chce spát u Daniela a chce si udělat s Mikem romantický večer. Jenže vše dopadne úplně jinak. Anna si užívá náklonosti Trébla. Oznamuje mu, že se chystá podepsat tu smlouvu a pak už budou jen spolu. Trébl jí ještě uklidňuje, že ta firma je v seriózní a nemusí se ničeho bát. I smlouvy jsou podle Trébla v úplném pořádku. Ale Renáta schválně smlouvy vymění a Trébl si všimne, že ve smlouvě jsou kličky. Chce Annu od podpisu odradit a vtrhne do nahrané situace a jako velký hrdina Annu zachrání od finančního krachu.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz