60. díl Nová síla - Seriál Ohnivý kuře

60. díl Nová síla - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 9.11.2016

Klára začíná být vyčerpaná ze situace okolo Daniela. Bojí se, že jí Daniel Didi krade. Anna si podle plánu snaží podmanit Trébla a svou úlohu hraje velmi dobře. Jarda získává pocit, že pro Malvínu není opravdový chlap. Pokusí se udělat vše, aby nezklamal.

Klára začíná být vyčerpaná ze situace okolo Daniela. A Daniel opět boduje u Didi. Koupil jí nový telefon a přislíbil sponzorský dar její škole. Didi je nadšená, Klára již méně a dokonce Didi zakáže spát u Daniela. Didi je něšťastná, ale vzorně poslouchá. Klára její smutek vycítí a bojí se, že jí Daniel Didi krade. Od Trébla dostane radu, aby Didi nic nezakazovala, protože Didi je chytrá holka a ví, co dělá. Klára si jeho rady bere k srdci. Tom chce po Anně, aby víc přitlačila na Trébla. Musí se do ní zamilovat.

Anna jede podle plánu a svou úlohu hraje velmi dobře. Na Trébla hraje zničenou ženu, která zjistila, že její zesnulý manžel měl milenku, která teď po Anně nárokuje nějaké peníze. Trébl jí utěšuje na pokoji a Anna se ho pokouší svést. Ale Trébl odolá. Anna si myslí, že jí hra nevyšla. Ale Trébl pro ní zorganizoval v hotelu pokerový turnaj a Annu to dojme a nevnímá Trébla jen jako objekt obchodu a podvodu.

Malvína nutí Jardu a Olíka, aby před snídaní cvičili, ale velkého nadšení se nedočká. Jarda kontroluje, co vlastně Malvína s Alešem v kuchyni dělají a jejich počínání bagatelizuje. Aleš chce Jardovi poradit cviky na výdrž, ale Jarda o jeho rady nestojí. Získává pocit, že Malvína si myslí, že není chlap. Zajde za Liuem, aby mu dal vzácný, ale účinný nápoj na mužství. A Malvínu nezklame. Jenže když jde Liuovi poděkovat, zjistí, že žádný zázračný nápoj neexistuje. Ale Jarda je nadšený.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz