6. díl Lázeňské bagety - Seriál Ohnivý kuře

6. díl Lázeňské bagety - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 16.3.2016

Kluci v Grandu zažívají krušné chvíle. Junior je šikanuje a Robert za každou cenu machruje. Mike a Burák se ale nenechají znechutit. Zdánlivý neúspěch dokáží přetavit ve svůj prospěch. Liu jim prozradí speciální recept, díky kterému rozjedou nový podnikatelský plán s lázeňskými bagetami. Klára má trápení s Didi, zdá se být nemocná. Nepomůže ani doktor. Nakonec Klára zjišťuje, co s Didi je, a rozhodne se to vyřešit za každou cenu.

Junior šikanuje kluky a Robert machruje. Dá jím k náhradě nakrájené bagety, protože on chtěl sendviče. Ale Liu klukům ukáže recept na vietnamské zapečené bagety. Mike dostane nápad a postaví pojízdný gril. Nejdříve ho postaví před cukrárnu, ale Veruna je posílá na nádraží, už nechce, aby stáli před jejich cukrárnou.

Burák jde vařit do Grandu a Mike vyráží na nádraží. Bagety mají úspěch a Mike se domlouvá s trafikantkou i na zítřek. V Grandu se ale dozví, že Robert chce, aby přišli ve svém volnu na výpomoc. Volno si vy nutí a s bagetami na nádraží mají opět úspěch. Odpoledne pak prodávají bagety před Grandem. Juniorovi se to nelíbí a žaluje Renátě. Ta na ně pošle kontrolu, ale kluci mají povolení, které patří Liuovi. Vše dobře dopadne.

Didi onemocní a Klára volá svého známého doktora Marka. Ten jí zve na rande, ale Klára odmítá. Didy evidentně není ve své kůži. Nakonec Klára odhalí, že příčinou je to, že Didi nezískala stipendium na velmi prestižní škole. Je jasné, že Didi na té škole velmi záleží. Klára je rozhodnutá peníze sežene. Ale žádná banka jí nechce půjčit. Nezbývá jí nic jiného, než oslovit lichváře.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz