56. díl Nečekaná přiznání - Seriál Ohnivý kuře

56. díl Nečekaná přiznání - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 26.10.2016

Klára je konečně zase šťastná, vrátila se jí Didi. Ale překvapí ji, s čím za ní přijde Daniel. Jarda tajně pokračuje ve cvičení. Manka si začne myslet, že má Jarda milenku. Tom dává instrukce Anně, jak se chovat k Tréblovi, aby ho víc okouzlila.

Klára se těší na návrat Didi a s Mikem připravují občerstvení. Klára je konečně zase šťastná, vrátila se jí Didi. Chtěla s ní být sama, ale Didi chce jet i s Danielem na farmu za koněm. Klára nechce Didi zklamat a přidá a jede s nimi. Na farmě jí Daniel řekne, že o ně stojí o obě dvě a že chce, aby se všichni přestěhovali do Kanady. Didi je z toho nadšená a plánuje si, jak tam bude chodit do školy. Klára jí nadšení nekazí a pak to řeší s Verunou, která si myslí, že by to měla řešit s Mikem. Klára Mikeovi ale zatají, jakou nabídku od Daniela dostala. Jenže Daniel za Mikem zajde a rovnou mu řekne, že o Kláru zabojuje.

Mikea trápí, že se mu Klára nesvěřila. Jarda pokračuje ve cvičení, ale tají to před Mankou i Malvínou. Ale stále má problém s tím, jak Aleš vypadá a jak se motá okolo Malvíny. Dá mu projímací elixír, ale Aleš mu za něj ještě poděkuje. Jarda dál tajně cvičí a Manka si začne myslet, že má Jarda milenku. Tom dává instrukce Anně, jak se chovat k Tréblovi, aby ho víc okouzlila. Anna jeho plán plní a žádá Trébla o radu ohledně investic. Domluví schůzku s falešným investorem a Trébl si je vyzkouší a prověří. Anna je mu vděčná.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz