54. díl Pokusy a omyly - Seriál Ohnivý kuře

54. díl Pokusy a omyly - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 19.10.2016

Veruna se těší na soutěž. Burák už méně a podaří se mu Verunu přemluvit, aby soutěž ukončili. Robert se drží svého plánu vlichotit se Renátě. Za Malvínou přijede Aleš a Jarda se rozhodne cvičit.

Veruna se těší na další dění okolo soutěže. Burák už méně. Očekávají příjezd producentky. Objeví se Denisa. Burák i Veruna jsou v šoku. Burák oznámí Denise, že se s ní opravdu nechce stýkat. Denisa ale chce jen fandit, protože ho má ráda. Burák se naštve a chce soutěž opustit. Ale jak to říct Veruně? Ta překvapivě situaci okolo Denisy chápe a s ukončením souhlasí. Ale problém je smlouva. Vymyslí, že Marek udělá Veruně sádru. Jenže Veruna udělá osudovou chybu. Vymyslí proto s Burákem společnou strategii.

Renáta se fintí do práce a Leoš si myslí, že je to kvůli včerejšímu pití. Robert opět koketuje. Renáta jde za Monikou a vypráví jí, jak se do ní zamiloval jejich kuchař. Monika jí radí, ať do toho jde. Leoš chce s Renátou strávit hezký společný večer, ale Renáta dostane tajný vzkaz od Roberta. Jeho pozvání sice musí odmítnout, ale potěší jí to. Z nedbalosti udělá průšvih na recepci a Leoš jí dá pokutu. Renáta si pozve Roberta do kanceláře s jasným úmyslem. Malvína rodině říká o akci k její kuchařce u nich v hospodě a všechny chce zapojit.

Do příprav se zapojuje i Hany i Liu. Jarda se večera děsí. Do příprav se objevuje Aleš. Chce Malvíně vysvětlit, proč tak dlouho nekomunikoval. Rozpadl se mu dlouholetý vztah. Jarda chce vědět, proč se Aleš vrátil a Malvína mu vysvětlí, že se ho musí ujmout. Večer se Aleš snaží a dělá okolo jídla patřičnou show. Jarda bere Aleše jako hrozbu a rozhodne se cvičit. Tajně. Ale Rapid ho přistihne a s chlapama pro něj připraví tréninkový plán.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz