51. díl Kohoutí zápasy - Seriál Ohnivý kuře

51. díl Kohoutí zápasy - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 10.10.2016

Mezi Klárou a Didi to stále nefunguje. Didi se dokonce rozhodne, že se odstěhuje k dědovi do hotelu. Klára je proti, ale Daniel jí přesvědčí. Veruna radí Kláře, aby Mikea a Daniela seznámila. Klára se situaci sice směje, ale slíbí Veruně, že to Mikeovi nabídne. Ten s tím nemá problém.

Setkání Daniela a Mikea proběhla v pohodě. Klára se uklidnila. Ale pak se večer zvrhne. Malé uklidnění nastane na rodinném obědě, kde se opět Mike a Daniel potkají. Mike si je Klárou jistý a podle toho se i chová. Trenér Aleš chce, aby s ním Jarda s Malvínou cvičili. Malvína se ráda přidá, ale Jarda to rezolutně odmítá. Nechce ale nechat Malvínu s Alešem samotné, tak jde raději taky. Ale pak nutí Malvínu, aby se Aleše zbavila. Aleš se ale nedá. Přivede si své žáky na skvělé Malvínino jídlo a ti jsou nadšení.

Jarda je zoufalý a i další ráno, když u nich doma opět objevuje Aleš, že by měli s Malvínou začít pracovat na společné knize. Jarda má o Malvínu strach, bojí se, že jí Aleš zatáhne do nějaké sekty. Malvína ho uklidní. Tom se odmítá vzdát možnosti, že by nezískal podíl v Grandu. Domlouvá se s Renátou na novém plánu. Ve vile Tréblových probíhá konkurz na ředitele fiktivní firmy, která by měla získat podíl v Grandu. Ale Renáta nikoho nevybere. Tom jí tedy do hotelu posílá Annu. Z ošklivé staré báby se po malé úpravě stane dokonalá dáma. Renáta si sice myslí, že Anna na Trébla stačit nebude, ale Anna si je jistá. Zmákne každého chlapa.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz