50. díl Lež má krátké nohy - Seriál Ohnivý kuře

50. díl Lež má krátké nohy - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 5.10.2016

Macátko se snaží klukům dokázat, že je opravdu dobrý kuchař. Je velmi pečlivý a tím pádem i velmi pomalý. Kluci jsou z něj v rozpacích. Dokonce řeší, jak se ho zbavit.

Macátko má sice světlý okamžik, když zůstane v hospodě sám, ale kluci ve změnu zatím moc nevěří. Ale Macátko je rozhodnutý jim dokázat, že se mýlí. Klára si myslí, že Daniel odjel a nebezpečí je zažehnáno. Ale k jejímu velkému překvapení se Daniel objeví v Cukrárně, protože stojí o svou dceru. Klára zalže Didi o tom kdo je Daniel, potože nenašla odvahu jí říct, že Daniel je její táta. Lže jí i Trébl, ale jinak. Didi je to podezřelé. Vopršálková jí pak nevědomky prozradí pravdu a Didi si to ověří přímo od Daniela. A na Kláru se zlobí.

Malvína má úspěch s knihou a je o ní zájem v médiích. Jarda by se rád přidal se svými pivními speciály. Focení do časopisu nedopadne pro Jardu vůbec dobře. Když už to vypadá, že by s Jardou redaktorka udělala rozhovor o jeho pivu, Jarda to bohužel zkazí. Jarda je zoufalý. A do toho Malvínu hledá v hospodě svalnatý trenér Aleš. Chce spolupracovat s Malvínou na další knize. Malvíně se nápad líbí Jardovi ale vůbec ne. A začne žárlit.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz