5. díl Divoká jízda - Seriál Ohnivý kuře

5. díl Divoká jízda - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 14.3.2016

Mike se nechá svést v kuchyni Grandu Soňou. Klára z Cukrárny je pro něj ale také lákadlo. K tomu zažívá konflikt s nově příchozím šéfkuchařem Robertem. Jardovi přivezou vytoužený pivovar. Pro samé starosti a radosti s novým pivovarem zapomene na Mašlíkovou, o kterou se měl postarat. Odnese si to Olík.

Do Hospody U Slepiček přivezou Jardův vysněný pivovar. Pro samé starosti a radosti s novým pivovarem ale Jarda zapomene na úkoly od Manky a hlavně na Mašlíkovou, o kterou se měl postarat a řáct jí o novém pivovaru. Pošle za ní Olíka, který si to ale pěkně odskáče.

Mašlíková se pak ještě pomstí Mance a vypadá to, že Manka nebude moct odjet na vytouženou dovolenou. Rodina jí ale podrží. Mike se nechá dobrovolně svést v kuchyni Grandu Soňou. Ale velmi ochotně také vyhoví prosbě Trébla, aby pomohl Kláře s rozbitým autem. Najde řešení v podobě mopedu od Lia a odváží Kláru i se svatebním dortem. Soně se tato situace vůbec nelíbí. Ale ani cesta na mopedu s e neobejde bez menších potíží v podobě policie.

I tehdy si Mike ví rady. Jeho řešení má nádech erotiky. Do Grandu přichází na pozvání Juniora nový šéfkuchař Robert. Ten se chová suveréně a samolibě, ale vlastně mile. Kluci jsou zvědaví, co je s Robertem čeká. Ten pak mezi 4 očima Juniorovi řekne, ať se kluků zbaví.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz