49. díl Omyl, otec spokojenosti - Seriál Ohnivý kuře

49. díl Omyl, otec spokojenosti - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 3.10.2016

Veruna si špatně vyloží kytku pro Kláru od Mikea a Kláru její interpretace zarazí a překvapí. Neví, co má dělat a změní vůči Mikeovi chování. Veruna se Mikeovi přizná, co asi provedla a omluví se mu za nedorozumění. Ale něco špatného je pro něco dobré.

Klukům sice hospoda funguje, ale Mike není úplně spokojený, protože ví, co zatím je. Protože mají v kuchyni honičku, rozhodnou se, že přijmou kuchaře. Ale vybrat si nemohou. Nakonec přijmou kuchaře, který by je nenapadl ani v tom nejhorším snu. Renáta si jde dál za svým plánem jak získat hotel a ignoruje Klářiny výtky, že chodí pozdě do práce. Chce zjistit, co ví Tom a Robert. Juniora práce číšníka nebaví a jsou na něj stížnosti. Trébl ho proto za trest pošle do kuchyně a Renáta zuří.

Junior přece nebude krájet cibuli. Ale má větší problém – Roberta. A Junior opět musí poslechnout matku, protože ta má svůj plán. Manka s Malvínou si užívají těhotenství. Ale Malvína je smutná, když jí Ferda s Mašlikovou řeknou, že její kuchařka není v prodeji. Ale důvod proč kniha není v prodejnách, je úplně jiný.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz