47. díl Unavené štěstí - Seriál Ohnivý kuře

47. díl Unavené štěstí - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 26.9.2016

Kluci se rozhodli ke smutnému, ale nutnému kroku. Liu za nimi přijde se zajímavou nabídkou, ale bohužel zjistí, že svou nabídku musí vzít zpět. Kluci to sice mrzí, ale pochopí to a chystají velkou párty a baví je to. Závěr mejdanu je pro kluky víc jak překvapivý.

V cukrárně se objevuje Daniel – otec Didi. Veruna ho pozná a v šoku mu ohledně Didi velmi zalže. Daniel pak seřve Renátu, že ho zvala zbytečně a že mu lhala. Renáta je z Daniela nervózní a ráda by se ho zbavila. Pochopila, že zvát ho byla chyba. Ani Klára z něj nemá velkou radost a je ráda, že mu Veruna lhala. Rozhodne se, že Didi schová v Grandu. Ale právě tam, se s ní Daniel potká a dá se s ní do řeči. A osloví i Trébla, protože je přece potřeba srovnat starý dluh.

Daniel ví víc, než by si ostatní přáli. Malvína chce říct rodině své tajemství a hledá odvahu u Hany. Ale chybí jí příležitost. Stále se řeší Manka. Jarda chce dát dohromady Manku s Ferdou, ale tomu se způsob moc nezdá. A Manka jeho plán dokonce prokoukne a je podrážděná tím, jak se o ní všichni starají. Když se Jarda opět pokusí dát Ferdu a Manku dohromady, Malvína už všeho má plné zuby a své tajemství řekne.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz