46. díl Je čas skončit - Seriál Ohnivý kuře

46. díl Je čas skončit - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 21.9.2016

Klára s Mikem zaspali a Klára je ve stresu, protože jí čeká první den v Grandu. Mike má špatnou náladu, protože neví, co bude dál. V Grandu je Klára zaskočena tím, že vidí Renátu na recepci, protože si myslela, že utekla.

Renáta se snaží kamarádce namluvit, že chce v hotelu vyzkoušet všechny pozice. Ale Klára jí nevědomky potopí. Renátino image je ohroženo. I Junior nastoupil jako číšník a lže Robertovi, proč to tak je. A Robert pro změnu lže Juniorovi, proč si nakonec odchod z hotelu rozmyslel. Klára je sice zvědavá, proč se Renáta vrátila a Junior dělá to, co se mu nařídí, ale hlavně se věnuje hotelu. Renáta se tváří, že jí fandí, ale přesvědčivá moc není. Nejvíce jí štve, že Kláře fandí nejen Trébl, ale i Leoš. Je rozhodnutá situaci změnit. A jedna informace jí přivedla na další geniální plán.

Kluci dostanou rozhodnutí z hygieny. Hospoda je v pořádku. Ale první objednávka nedopadne zrovna nejlépe. A do toho zmaru se objevuje Robert s naprosto šílenou nabídkou. Burák vyletí jak čertík z krabičky. S nabídkou ale přijde i Klára. Burák nabídku odmítá, ale Mike souhlasí. Situace mezi kluky se přiostřuje. Ani návštěva matky Mikea nic nevyřeší. Naopak. Mike se s ní pohádá. A nejen s ní. Ke Slepičkům přijde zájemkyně o Malvínin elixír. Ale nabízí směšnou cenu. A Mašlíková se dozvídá, co dalšího Béda provedl. Situace začíná být kritická pro všechny.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz