44. díl Velká intrika - Seriál Ohnivý kuře

44. díl Velká intrika - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 14.9.2016

Trébl se trápí nad pravdou o situaci v hotelu. Potvrdí se mu i velká rodinná lež a se vším se svěří Kláře. Chce zjistit, zda Leoš o všem věděl a zda i on je součástí této velké intriky a vymyslí plán.

Ví o něm jen Zezula a Klára. Klára má obavy, aby Trébl o hotel nakonec nepřišel. Renáta nic nepochopila a raduje se, že hotel bude konečně jejich. Leoš je ale ze situace rozhozený. Junior má plán, jak se pomstít Mikeovi a Burákovi za přetáhnutí klienta k nim do hospody. A způsobí klukům problém. Ale každý problém má své řešení a Junior si to od Renáty schytá, že je neschopný. Junior se rozhodne, že ještě všem ukáže. Vymyslí daleko horší plán. A Mike s tím nic nenadělá.

Ferda se dozví, že je Manka těhotná a rozhodne se najít Bédu, aby za všechna příkoří zaplatil. Štamgasti se k němu připojují. Když ho najdou, jsou překvapeni, kdo je po jeho boku. Unesou ho do Janovek. Jarda se nejdříve vzteká, ale Malvína chce přítomnost Bédy využít po svém. Manka jí ale plán málem zhatí. Naštěstí opět zasáhnou štamgasti. A nejen oni. Rozuzlení situace není pro Bédu zrovna optimistické. Zato Ferdovi svitne naděje.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz