43. díl Únos - Seriál Ohnivý kuře

43. díl Únos - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 12.9.2016

Renáta se prezentuje, že s hotelem je vše v pořádku a nutí Juniora, aby se s Robertem předvedli na důležité akci. Chce oslnit Trébla a ukázat, že Tom je ten pravý investor. Ale nastanou komplikace v kuchyni a Junior je musí řešit.

Způsob se mu moc nelíbí, ale nemá jinou šanci. Ani Renáta není nadšená, ale Junior jí musí přesvědčit, že je to pro jejich dobro. Mike s Burákem dostanou nabídku od firmy, kterou ale odmítnou. Jenže firma trvá na svém rozhodnutí, že chtějí dát přednost jejich hospodě před hotelem a Renáta zuří. Je jasné, že Junior to takto nehodlá nenechat. Veruna se připravuje na cukrářskou soutěž, ale zjistí, že jí Klára nemůže pomoct. Vypadá to, že se soutěže nebude moct zúčastnit, protože v pravidlech je, že musí být dvoučlenný tým. Veruna je v koncích, ale pevně rozhodnutá, že se soutěže musí zúčastnit za každou cenu, protože chce porazit Roberta.

Jarda je dojatý z toho, že štamgasti udělají pro něj sbírku. Peníze se snaží sehnat celá rodina. Malvína chce na splacení dluhu věnovat zálohu na knihu. Mašlíková opět Mance zaškodí a dostane ji tím do deprese. Vše se ještě zhorší, když se objeví exekutor. Situace je velmi vážná a Jarda se rozhodne prodat pivovar. Objeví se ale velmi zajímavé a neočekávané řešení.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz