25. díl Děda mimo mísu - Seriál Ohnivý kuře

25. díl Děda mimo mísu - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 18.5.2016

Renátu sžírá, proč Didi tak často navštěvuje dědu Trébla. Donutí Leoše, aby to zjistil. Béda se snaží promluvit s Mankou, ale ta nereaguje. Veruna je spokojená s vývojem vztahu s Markem. Plánovaný večírek s Markovými přáteli se ale nevydaří a Veruna si vymyslí, že jde na večírek Buráka. Ten ochotně souhlasí, že uspořádá oslavu narozenin. Tento večírek se ale vůbec nelíbí Markovi.

Renáta chce, aby Leoš zjistil, proč Didi tak často chodí za Tréblem. Leoš se od Trébla dozvídá, že Didi potřebuje doučit němčinu, protože přechází na novou školou. Trébl ho zve, aby se připojil. Ale setkání nedopadne nejlépe. Didi se s Leošem necítí dobře a dá to najevo. Ale Leoš se nevdává. Před Renátou raději vše tají. Béda se stále snaží zkontaktovat s Mankou, ale ta nereaguje. Je smutná.

Štamgasti se snaží, aby Manka zase byla veselá a popichují Ferdu, aby využil svou šanci a konečně přiznal city, které k Mance chová. Ten je ale hodně nesmělý. Manka definitivně maže Bédu nejen ze svého mobilu, ale i ze života. Jenže Béda za ní přijede a opět má velmi věrohodnou historku. Manka ale vypadá rozhodně. Už je pozdě. O setkání řekne Malvíně a ta jí podpoří. Ale večer všichni zjistí, že Manka zmizela. Našli jen vzkaz, že si musela odjet něco zařídit. Bojí se, že jela za Bédou. Veruna je spokojená s vývojem vztahu s doktorem Markem. Chce jít do kina, ale Marek má naplánovanou večeři s jeho přáteli.

Veruna začne řešit, co si vezme na sebe a zajde i ke kadeřníkovi. Do Grandu dorazí v nápadných šatech a výrazně nalíčená. Marek na ní zírá, on sám je v ležérním oblečení. Jeho přátelé jsou nudní cyklisté, oblečeni spíše sportovně. Večer nedopadne dobře. Aby se Veruna vyhnula dalšímu nudnému večírku, vymyslí si, že Burák má velkou oslavu narozenin. Marek přijde s nápadem, že stihnou oba večírky. Veruna musí přemluvit Buráka, aby si udělal narozeninový večírek. Ten souhlasí. Markovi se ale tenhle večírek vůbec nelíbil.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz