83. díl Nový program - Seriál Ohnivý kuře 2

83. díl Nový program - Seriál Ohnivý kuře 2

Premiéra 6.3.2018

Radek napsal nový program na řízení hotelu. Nikdo ale není nadšený, že by se měl učit něco nového. Do programu se navíc nenačetla všechna data a to způsobuje chaos úplně všude. V kuchyni, na recepci i u dodavatelů. Svěcený je samozřejmě vzteky bez sebe. Radek se snaží, ale tudy asi cesta nepovede.

Jonáš Jardovi sežene chlapíka, který by ho mohl zbavit nezdaněného lihu. Jarda souhlasí a dá chlapíkovi zálohu. Vypadá to, že vše proběhne v klidu. Vše nechtěně zmaří zástupce obchodního řetězce, který popožene celníky, aby Jardovi schválili kolky. Než stačí chlapík cokoli udělat, lihovar se hemží celníky. Večer má Jarda návštěvu. Přijdou celníci, ale i policie.

Karolína se odstěhovala k Lukymu a Buráka s Verunou čeká první romantický večer se vším, co k tomu patří. Je těžké říci, kdo z těch dvou je z toho nervóznější. Mike jim to navíc svými narážkami a nejapnými vtipy, rozhodně neulehčuje. Jak dopadne jejich první sex? A budou to chtít i podruhé? Leoš už je zoufalý. Společná domácnost s Aloisem ho přivádí k šílenství. Konečně si dupne a přes Renátu sežene Aloisovi místo v pečovatelském domě. Janáková se Soňou jsou na Leoše naštvané, ale Aloisovi se kupodivu v pečovateláku líbí. A Leoš se Soňou jsou po dlouhé době doma sami.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz