34. díl Deníky psané z lásky - Seriál Ohnivý kuře 2

34. díl Deníky psané z lásky - Seriál Ohnivý kuře 2

Premiéra 24.8.2017

Do cukrárny přijde kytice, ve které je schovaný mrtvý pták a Markův přívěsek. Pro Mika je to jasný důkaz, že stalker je Marek. Mike si na Marka v cukrárně počká a je z toho velká rvačka. Adéle se podařilo otěhotnět s Alešem.

Oba jsou šťastní. Adéla přinese Alešovi prázdný deník. Chce, aby tam Aleš nalepil své fotky a napsal dítěti nějaký osobní vzkaz. Aleš přes slzy dojetí téměř nevidí. Produkční oznamuje Hrubešové s Verunou, že příští natáčení proběhne u nich v bytě. Jenomže žádné „u nich v bytě“ neexistuje. Hrubešová bydlí v malém kamrlíku a u Veruny jsou nastěhovaní Jíša s Janou. Leoš se spřátelí s Robim a je od něj pozvaný na partičku pokeru. Leoš poker nehraje a jen pozoruje, jak starosta prohrává další a další peníze.

Mike si promluví s Jiřím. Chce o všem vědět a chystá se na policii. Jiří ho od toho zrazuje a podsouvá mu podezření na Marka. Když do cukrárny přijde kytice, ve které je schovaný mrtvý pták a Markův přívěsek, je to pro Mika jasný důkaz. Mike si na Marka počká v cukrárně a napadne ho. Je z toho velká rvačka, a když se navíc ukáže, že Marek je v tom nevinně, Klára už o Mikovu pomoc nestojí. Adéle se podařilo otěhotnět s Alešem. Oba jsou šťastní. Adéla přinese Alešovi prázdný deník. Chce, aby tam Aleš nalepil své fotky a napsal dítěti nějaký osobní vzkaz. Aleš přes slzy dojetí téměř nevidí. S deníkem mu pomáhá Malvína. Ale co ostatní děti? Aleš se rozhoduje udělat deníky pro všechny. Ale kolik těch dětí bude? A podaří se udělat všechny deníky tak krásné jako ten první?

Malvína bude muset opět zasáhnout. Produkční oznamuje Hrubešové s Verunou, že příští natáčení proběhne u nich v bytě. Jenže žádné „u nich v bytě“ neexistuje. Hrubešová bydlí v malém kamrlíku a u Veruny jsou nastěhovaní Jíša s Janou. Jíša je ale naštěstí celý den na brigádě a Jana ve škole. Hrubešová si stěhuje k Veruně osobní věci. A to dost podivné věci. Natáčení ale v pořádku proběhne a naše soutěžící už znají svůj první úkol. Nebude to snadné. Janáková stále bydlí u Leoše se Soňou. Uvědomuje si, že je jim tak trochu na obtíž a tak je zahrnuje péčí a láskou. Leoš se spřátelí s Robim a je od něj pozvaný na partičku pokeru. Leoš poker nehraje a jen pozoruje, jak starosta prohrává další a další peníze.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz