116. díl Nakonec to nejlepší - Seriál Ohnivý kuře 2

116. díl Nakonec to nejlepší - Seriál Ohnivý kuře 2

Premiéra 28.6.2018

Burák má spoustu starostí. Děti jdou prvně do nové školy, a Burák se navíc rozhodl vystrojit Veruně na zítřek svatbu. Mikovi se zase všechno komplikuje. Je šťastný s Petrou, a do toho se vrátila Klára. Mike se tváří, že to na věci nic nemění. Slepičkovi čekají na dražbu. Ta se ale nekoná. Krtek někomu odprodal směnku. Ale komu? A co to znamená pro Slepičkovy?

Burák má spoustu starostí. Děti jdou prvně do nové školy a Burák se navíc rozhodl vystrojit Veruně na zítřek svatbu. Veruna to ovšem nesmí do poslední chvíle tušit. Všichni mu to vymlouvají, ale Burák už se rozhodl. Jednou spolu mají děti, tak se taky vezmou. To ještě netuší, že Veruna pro něj má taky jedno překvápko. Mikovi se zase všechno komplikuje. Je šťastný s Petrou a do toho se vrátila Klára.

Mike se tváří, že to na věci nic nemění. Petra je rozhodnuta o Mika bojovat. Jenže Veruna s Burákem se žení a Mike s Klárou jim musí jít za svědky. Nikomu tahle situace není zrovna příjemná, ale nějak se to rozseknout musí. Slepičkovy čeká dražba jejich domu. Zapíjejí to se štamgastama a s personálem. Je jim jasné, že tohle je jejich poslední večer v hospodě. Druhý den na dražbu jako první dorazí Valda a už se těší, jak Slepičkovy obratem vyhodí. Těsně před začátkem dražby ale dražitel oznámí, že se dražba nekoná. Pan Krtek někomu odprodal směnku. Ale komu? A co to znamená pro Slepičkovy?

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz