13. díl Den Svobody - Seriál Ohnivý kuře

13. díl Den Svobody - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 6.4.2016

Mike už má Roberta plné zuby a vymyslí na něj past. Renáta past prohlédne a chce po Tréblovi, aby kluky vyhodil. Ten situaci vyřeší úplně jinak a svěří se klukům se svým trápením. Renáta vymýšlí, jak Kláře vrátit veřejné ponížení, a posílá na ni sociálku.

Šimon se loučí s kluky, potřebuje si zařídit své věci. Junior si zase došlápne v hotelu na kluky. Obědy si musí zaplatit. Kluci tedy trvají na obědové pauze a oznámí, že budou chodit ke Slepičkům. Tam dokonce potkají Trébla, který si také dal oběd. Když si pro něj Junior dojde, nenápadně mu podsune myšlenku, že by se v hotelu měly vařit i hotovky. Robertovi se to vůbec nelíbí, ale pak klukům velmi arogantně nařídí, že za hotovky budou zodpovědní oni.

Mike už má Roberta plné zuby a vymyslí na Roberta past. Z obyčejného zákazníka u Lia udělá kritika z kulinářského časopisu, který si Roberta vychutnává. Bohužel ale Renáta v něm pozná známou místní firmu. Vyjde najevo, že to byla akce kluků a Renáta chce, aby je Trébl vyhodil. Ten jim ale naopak nabídne peníze, když mu kuchyň pohlídají. Kluci nabídku odmítají. Večer za nimi přijde Manka, že se Trébl sám opíjí u nich v hospodě. Kluci pochopí, že se něco děje.

Trébl je smutný a svěřuje se klukům se svým trápením. Ti se rozhodnou, že se jim peníze budou hodit a Tréblovu nabídku přijímají. Renáta chce Kláře vrátit ponížení a pošle na Kláru sociálku. Šetření u Kláry doma sice proběhne bez problém, ale Klára je velmi rozčílená, že Renáta do toho zatahuje i Didi. Oznámí Tréblovi, že už na rodinné obědy chodit nebude, protože Renáta to už přehnala.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz