10. díl Trhy - Seriál Ohnivý kuře

10. díl Trhy - Seriál Ohnivý kuře

Premiéra 30.3.2016

Mike s Burákem se podvodem vyvléknou z galejí v hotelu, aby si mohli otevřít stánek na trzích. S organizací jim pomáhá Šimon. Omylem ale o výdělek přijdou. Manka se chystá na příjezd svého přítele Bédy. Jarda podezíravě vyzvídá, co je Béda zač. Renáta opět zaškodí Kláře a její plán vyjde. Holky z cukrárny se rozejdou ve zlém.

Kluci se chtějí vyvléknout z galejí v hotelu, protože se v Jánkách chystají trhy a chtějí si u stánu vydělat peníze. Šimon jim přislíbí, že pozve jeptišky a mohou to částečně udělat jako charitu. Jenže v hotelu se jim Robert vysměje. Pustit je nemůže, bude kvůli trhům v hotelu nával.

Burák najednou dostane záchvat kašle, protože omylem vdechne koření. Mike hned dostane nápad. Tvrdí, že takto to měl Burák celou noc a ještě k tomu zvracel. Renáta se lekne nákazy a donutí Roberta povolat druhou partu. Ale pak je nachytá u stánku. Kluci se brání, že už je jim lépe a že toto je na charitu. Potvrdí jim to i právě přicházející jeptišky. Re nata naštvaně odejde. U stánku není moc lidí a vypadá to na malý výdělek. Ale jeptišky začnou zpívat a úspěch je zaručen. Vydělané peníze kluci rozdělí na dvě části. Větší pro sebe a menší pro jeptišky. Jenže Šimon jeptiškám omylem dá tu část, kterou si kluci chtěli nechat pro sebe.

Manka se chystá na příjezd Bédy. Jeho příjezd v hospodě vzbudí rozruch. Béda u všech zaboduje a hlavně u štamgastů. Jarda podezíravě vyzvídá, co je Béda zač a dozví se, že je Béda potomek slavného skladatele Vyhnálka. Najednou se zjeví jeho známá Zdenička. Béda Mance vysvětluje, že je to dávná kamarádka, která si od toho slibovala víc. Renata zjistí, že Klára hledá brigádnici. Přemluví svou kamarádku Evu, aby práci přijala, Pak do cukrárny pošle kontrolu, která zjistí, že Eva nemá pracovní smlouvu a Kláře tak hrozí velká pokuta za práci načerno. Renatě se její msta povedla.

Tento díl online ke shlédnutí

Přehrát video

Zdroj www.iprima.cz